کارگاه آموزشی سامانه تبلیغات غرب کشور ویژه کارشناسان تبلیغات ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی پنج استان ایلام، همدان، کردستان و لرستان به میزبانی استان کرمانشاه طی صبح و بعدازظهر پنج شنبه مورخ 96/6/2 برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی، این دوره آموزشی با هدف آشنایی بیشتر کارشناسان تبلیغات با مراحل کاری و فرآیند ثبت نام و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس کانون آگهی و تبلیغاتی از طریق سامانه تبلیغات و رفع مشکلات موجود در این زمینه با حضور دکتر حیدری، مدیرکل تبلیغات و اطلاع رسانی، حجه الاسلام و المسلمین جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئولان و کارشناسان این ادارات کل برگزار شد.
طبق این گزارش، این سامانه باعث خواهد شد فرآیند انجام کار از شکل سنتی به صورت الکترونیک تغییر یافته فرآیند ثبت نام و تقاضای صدور مجوز تاسیس کانون آگهی و تبلیغاتی تسهیل و تسریع شود و از این طریق نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان به ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی نمی باشد.
این گزارش حاکی از آن است که کارشناسان حاضر در این نشست، ضمن آشنایی با مراحل کاری سامانه جامع تبلیغات، مشکلات و چالش های موجود در این حوزه را همراه با مسائل قانون تبلیغات مطرح و مدیر کل و کارشناسان دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی به این سوالات پاسخ دادند.